Usługa polega na przeniesieniu Państwa programu mMedica na serwery naszej firmy i otrzymaniu zdalnego dostępu do swojej bazy z każdego komputera podłączonego do Internetu za pomocą specjalnego przypisanego do świadczeniodawcy hasła. Dzięki tej usłudze otrzymujecie Państwo następujące wymierne korzyści:

 • Możliwość pracy na jednym programie z kilku różnych placówek, adresów bez potrzeby tworzenia skomplikowanej sieci oraz instalowania mMedici na Państwa sprzęcie. Jedyną koniecznością jest posiadanie komputerów z dostępem do Internetu. Usługa zapewnia dostęp do programu z każdego miejsca o każdym czasie.
 • Bezpieczeństwo. Państwa program będzie działał zawsze i niezależnie od posiadania i stanu Państwa sprzętu. Awaria, fizyczne zniszczenie, kradzież komputera po pierwsze, nie powoduje utraty cennych danych (dane rozliczeniowe, dokumentacja medyczna), po drugie, nie jest powodem niemożności pracy na programie mMedica. Program i baza danych jest bezpiecznie przechowywana na naszych serwerach, gdzie zapewniamy zawsze jej aktualną wersję oraz kopie bezpieczeństwa wykonywane kilka razy dziennie. W przypadku kradzieży lub zniszczeniu komputerów świadczeniodawcy dane medyczne nie ulegają zniszczeniu ani nie przedostają się w niepowołane ręce
 • Oszczędność. Zdalna mMedica daje Państwu wymierne oszczędności finansowe, kadrowe oraz czasowe. Ponieważ program zainstalowany jest na naszych serwerach oszczędzacie Państwo na zakupie, rozbudowie i modernizacji posiadanej obecnie infrastruktury informatycznej (zakup serwerów, upsa, sieci, modemów). Druga oszczędność wynika z pierwszej – brak konieczności zatrudnienia specjalistycznej informatycznej opieki nad Państwa serwerem oraz siecią. Trzecia to oszczędność czasu – brak konieczności spędzania cennych godzin na aktualizacji programu i tworzenie jego kopii  zapasowych.

Możliwość wykupienia merytorycznego wsparcia w zakresie rozliczeń z NFZ w naszej firmie.

Zapytanie ofertowe


  [recaptcha theme:dark]
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.
  Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
  [recaptcha]