Od października udostępniamy moduł “eKopia+” pomagający bezpiecznie tworzyć i przechowywać kopie danych mMedica. Produkt ten zastąpi moduł “eKopia w chmurze Asseco”. “eKopia+” umożliwia tworzenie bezpiecznie zaszyfrowanych kopii i przechowywanie ich zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Nowe rozwiązanie zapewnia swobodny wybór zarówno sposobu przechowywania kopii, jak i operatora chmury, w której będą one przechowywane. 

UWAGA! Ważne dla obecnych użytkowników modułu “eKopia w chmurze Asseco”.

Wszyscy użytkownicy modułu “eKopia w chmurze Asseco” mogą bezpłatnie zamówić moduł “eKopia+” na cały okres obecnie posiadanej licencji. Dodatkowo wymagane jest posiadanie lub wykupienie usługi u operatora chmury. Przykłady konfiguracji usług chmurowych znajdują się w instrukcji modułu.

Dane z konta eKopii w chmurze Asseco należy pobrać przed wygaśnięciem licencji na ten moduł. Od października nie będzie już możliwości przedłużenia licencji modułu “eKopia w chmurze Asseco” na kolejny okres. Oczywiście moduł “eKopia w chmurze Asseco” będzie działał do dnia wygaśnięcia obecnie posiadanej licencji.

Dodaj komentarz